מוצרים ושרותים

ייעוץ וליווי במכרז

עולם המכרזים הוא עולם מורכב הדורש מיומנות מקצועית וראייה עסקית רחבה, יפעת רדאר מכרזים מסייעת לעסקים בהגשה והתמודדות עם מכרזים במגוון רחב של תחומים. ביפעת רדאר מכרזים קיים צוות מקצועי שמסייע לעסקים רבים לממש הלכה למעשה את מגוון ההזדמנויות העסקיות המתפרסמות ביפעת מכרזים.

אפליקציה

הישארו מעודכנים גם מהנייד באמצעות אפליקציית מכרזים ייעודית TendersMobi וקבלו ישירות לנייד עדכונים על מכרזים והזדמנויות עסקיות בתחומכם באמצעות האפליקציה ניתן לצפות בכל המכרזים וההזדמנויות העסקיות עפ"י מידע מקצועי המנותח ל74 תחומים במשק. להורדה ב: אייפון אנדרואיד

סוכן חכם

סוכן חכם

חברת יפעת מכרזים מנהלת כלי עבודה ראשון במעלה שתפקידו לאתר בצורה חכמה הזדמנויות עסקיות שרלוונטיות לתחום עיסוקו של הלקוח. הסוכן החכם מנטרל עבור הלקוח מידע שאינו עונה על פרופיל עיסוקו. בעזרת טכנולוגית איתור מידע מתקדמת, מניבה מערכת הסוכן החכם המורפולוגי תוצאות חיפוש מדויקות ומסוננות לרווחתו של הלקוח. הסוכן המורפולוגי ידע לבצע עצמאית את כל ההטיות הנדרשות למילות המפתח שנבחרו עבורך ולמקסם את המידע המאותר עבורך.

מחלקת תמיכה ושירות

צוות התמיכה והשרות הנו צוות מקצועי ומנוסה שמלווה את הלקוח בכל דבר ועניין לאורך כל תקופת השרות. השילוב בין צוות מיומן לזמינותן של טכנולוגיות מן השורה הראשונה מייצר עבור הלקוח חווית משתמש חיובית ובעלת ערך. אנו קשובים לצרכי הלקוח ודואגים לו לסביבת עבודה המותאמת לצרכיו ולהעדפותיו. צוות התמיכה יגדיר את מילות החיפוש ל"סוכן החכם" יחד עם הלקוח. זאת ע"י שאלת השאלות הנכונות אודות תחום העיסוק והענף בו הוא פועל. יחד אנו מגדירים פרופיל חיפוש שיניב עבורו מידע רלוונטי ומדויק. גם לאחר תקופת זמן בה הלקוח כבר מקבל את שירותי המידע שלנו, יצור עימו קשר צוות התמיכה לבדיקת שביעות רצונו ולייעול תהליכי העבודה מול המערכת ככל הנדרש.

עוד לא נרשמת למאגר המכרזים הגדול במדינה?

קבלו את כל המכרזים וההזדמנויות העיסקיות ישירות למייל ולנייד השאירו פרטים ונחזור אליכם עם הצעה משתלמת:

הפניה נשלחה! ניצור איתכם קשר בקרוב, תודה !